Nie zdzierżyli. Zobacz, co kibice Barcy zrobili w przerwie

Część fanów Barcelony nie wytrzymała i już po pierwszej połowie opuściła Camp Nou. Zespół z Robertem Lewandowskim w składzie po 45 minutach przegrywał z Bayernem 0:2. To była prawdziwa lekcja futbolu dla hiszpańskiego zespołu.

Karol Wasiek
Kibice Barcelony opuszczają stadion PAP/EPA / PAP/EPA/Alejandro Garcia / Twitter / Kibice Barcelony opuszczają stadion
Fatalny dzień dla zespołu FC Barcelony. Robert Lewandowski i spółka już przed starciem z Bayernem Monachium wiedzieli, że to tylko mecz o honor, bo Inter Mediolan - zwycięstwem z Viktorią Pilzno 4:0 - zamknął drogę Dumie Katalonii do awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Brak awansu to jedno, fatalna gra w meczu z Bayernem to drugie. Gospodarze po 45 minutach przegrywali z mistrzami Niemiec 0:2. Goście z łatwością objęli, a potem podwyższyli prowadzenie.

Barcelona nawet przez moment nie zagroziła bramce Bayernu. To była prawdziwa lekcja futbolu dla hiszpańskiego zespołu.

Część fanów Barcelony nie wytrzymała i już po pierwszej połowie opuściła Camp Nou. Nagranie trafiło już do sieci, opublikowało je konto "Tiempo de Juego" na Twitterze.

"Tak opuszczają trybuny Camp Nou w trakcie meczu. Mają dość" - czytamy.

Barcelona jest natomiast pewna trzeciej lokaty w grupie, zatem na wiosnę grać będzie w Lidze Europy. To już drugi rok z rzędu, gdy Duma Katalonii wystąpi w tych rozgrywkach.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Barcelona to dobry klub dla Roberta Lewandowskiego?