Komedia pomyłek w meczu Bundesligi. Doktor mógł uszkodzić gracza VfL Bochum [WIDEO]

Anthony Losilla na długo zapamięta mecz ligowy z Borussią Dortmund (0:3). Piłkarz VfL Bochum najpierw zderzył się z klubowym kolegą, a później został nieumyślnie zaatakowany przez członka sztabu medycznego.

Rafał Szymański
Losila nieumyślnie zaatakowany przez doktora WP SportoweFakty / Viaplay / Na zdjęciu: Losila nieumyślnie zaatakowany przez doktora
Losy sobotniego spotkania rozstrzygnęły się już po pierwszych 45 minutach. W meczu z VfL Bochum trzy punkty Borussii Dortmund zapewnili Giovanni Reyna oraz Youssoufa Moukoko, który był autorem dwóch goli.

W 76. minucie tej rywalizacji doszło do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia. Anthony Losilla zderzył się głowami Cristianem Gamboą i bezwładnie runął na murawę.

Na sytuację szybko zareagował sztab medyczny VfL Bochum. Francuzowi z pomocą ruszył dr. Karl-Heinz Bauer. Klubowy lekarz niefortunnie poślizgnął się i kopnął Losilę w twarz. Zawodnik gości ucierpiał jeszcze mocniej. W tych okolicznościach komentatorzy Viaplay nie byli w stanie powstrzymać śmiechu.

Nagranie z interwencji lekarza cieszy się dużą popularnością w sieci. Sam zainteresowany skomentował całe zajście w rozmowie z "Bildem".

- Szybko wbiegłem na boisko i chciałem pomóc. Należała mi się żółta kartka! Dzięki Bogu nic się nie stało - skwitował dr. Bauer.

Od początku sezonu 1999/20 doktor jest zatrudniony w VfL Bochum. Co ciekawe, 64-latek zamierza wkrótce ubiegać się o miejsce w komitecie wykonawczym i radzie nadzorczej klubu z Vonovia Ruhrstadion.

Źródło: Viaplay

"Chyba zapomniał, jak się strzela te rzuty karne". Zobacz pudło Lewandowskiego!