"Szok". W sieci zawrzało po decyzjach Michniewicza

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Andrzej Lange / Na zdjęciu: Czesław Michniewicz
PAP / Andrzej Lange / Na zdjęciu: Czesław Michniewicz
zdjęcie autora artykułu

Czesław Michniewicz w czwartek ogłosił listę 26 zawodników, którzy pojadą na mundial. W większości przypadków selekcjoner nie zaskoczył, ale część dziennikarzy nie zgadza się z jego decyzjami. "No to o atmosferę można być spokojnym" - czytamy.

Wielu kibiców reprezentacji Polski czekało na czwartek (10 listopada). Właśnie tego dnia Czesław Michniewicz ogłosił listę wybrańców, którzy powalczą na nadchodzących mistrzostwach świata. Do Kataru poleci 26 piłkarzy.

Po wpisach na Twitterze widać, że niektórzy nie zgadzają się z wyborami selekcjonera Biało-Czerwonych. Część jednak nie dopatrzyła się zbyt wielu kontrowersji.

"Żurkowski - 77 minut w sezonie 2022/23. Klich - 488 minut w sezonie 2022/23.  To się selekcjoner wygłupił" - napisał Maciej Kmita z portalu WP SportoweFakty.

"Najbardziej żal Karbownika.  Najbardziej bez sensu Piątek zamiast Kownackiego" - ocenił Bartłomiej Bukowski, dziennikarz WP SportoweFakty.

"Dziwię się, że niektórzy się... dziwią obecnością Żurkowskiego na liście. Ma jakość, a liczba rozegranych minut nie jest jedynym wyznacznikiem" - dodał Dariusz Faron z Wirtualnej Polski.

"Grabara out. Szok" - przyznał Radosław Przybysz, redaktor portalu meczyki.pl

"Bardzo dobrze, że Michniewicz wybrał tylko 3 bramkarzy. Brakuje mi jednak w kadrze Dawidowicza, Klicha czy Karbownika. Dawidowicz byłby pewniejszym stoperem niż Jędrzejczyk, a Klich ma "magiczny dotyk", jak choćby w przypadku asysty przeciwko Albanii" -  dodał Marcin Malawko z "Watch Ekstraklasa".

"Grosicki i Jędrzejczyk w kadrze na Mundial. No to o atmosferę można być spokojnym" - podsumował Przemysław Ciućka, dziennikarz "Przeglądu Sportowego".

Sebastian Staszewski z Interii zdradził, czym jest zaskoczony w powołaniach:

Maciej Łanczkowski z piłkanozna.pl nie miał wątpliwości, jakie powołanie - jego zdaniem, jest pomyłką.

Zobacz też: Nadchodzi rewolucja. Michniewicz nie ma wyjścia Czesław Michniewicz tłumaczy powołania. "Liczę, że Kamil Grosicki może dać impuls"

ZOBACZ WIDEO: Fenomenalny gol Podolskiego, ostatnia prosta do mundialu, wielka seria Lewego przerwana - Z Pierwszej Piłki #25

Czesław Michniewicz tłumaczy powołania. "Liczę, że Kamil Grosicki może dać impuls" - Sport WP SportoweFakty

Źródło artykułu: