Smutne obrazki. Tak kibice reagowali na grę polskich piłkarzy

Pierwsza połowa meczu Polska - Chile nie była najlepsza w wykonaniu reprezentacji Polski, a to zły znak przed MŚ Katar 2022. Kibice dali to odczuć zawodnikom. Po pierwszej połowie ich reakcja była stanowcza.

Arkadiusz Dudziak
kibice na meczu Polska - Chile PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: kibice na meczu Polska - Chile
Powiedzieć, że pierwsza połowa meczu Polska - Chile w wykonaniu Biało-Czerwonych nie była najlepsza, to duże niedopowiedzenie. Pierwsze 45 minut spotkania wyglądało po prostu bardzo słabo.

I to także biorąc poprawkę na to, że największe gwiazdy kadry dostały wolne od Czesława Michniewicza. Robert Lewandowski został oszczędzony przez trenera.

Fatalne podania, brak sytuacji bramkowych - to naznaczyło pierwszą połowę w wykonaniu Biało-Czerwonych. Na pochwałę zasługiwał tylko Łukasz Skorupski. Chile było drużyną wyraźnie lepszą.

I kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego dali to piłkarzom odczuć. Pojedyncze gwizdy było słuchać już ok. 30 minuty. Prawdziwa fala gwizdów i buczenia posypała się, gdy sędzia zakończył pierwszą połowę, a zawodnicy schodzili do szatni.

Miejmy nadzieję, że słabsza dyspozycja Polaków w pierwszej połowie była spowodowana tym, że zawodnicy nie chcieli złapać kontuzji przed mundialem w Katarze. Ostatecznie Biało-Czerwoni wygrali z Chile 1:0 po bramce w końcówce Krzysztofa Piątka.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Polacy wyjdą z grupy na MŚ w Katarze?