Lewandowski podaje, Zieliński strzela! Polska prowadzi z Arabią Saudyjską [WIDEO]

Reprezentacja Polski w 39 minucie meczu grupowego z Arabią Saudyjską wyszła na prowadzenie po golu Piotra Zielińskiego. Asystę zanotował Robert Lewandowski.

Rafał Sierhej
Reprezentacja Polski do przerwy prowadzi w meczu fazy grupowej z Arabią Saudyjską 1:0 podczas mundialu w Katarze. Mimo, iż przebieg pierwszej części meczu nie wskazywał na to, że to drużyna Czesława Michniewicza będzie w lepszej sytuacji przed drugą połową.

Wszystko zmieniło się jednak w 39 minucie meczu. Doskonałą akcję na prawym skrzydle rozegrali między sobą Matty Cash oraz Przemysław Frankowski. Prawy obrońca wykonał błyskotliwe prostopadłe podanie, które otworzyło drogę do bramki Frankowskiemu.

Frankowski odegrał do Casha, a ten dośrodkował w pole karne na nogę Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski minął bramkarza rywali, a później wyłożył piłkę do Piotra Zielińskiego. Pomocnik SSC Napoli mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"