Tak Dariusz Szpakowski zareagował na rzut karny Arabii. Uwaga, przekleństwo

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / PAP/EPA/EPA/Friedemann Vogel  i TT/SebastianMila / Tak Sebastian Mila i Dariusz Szpakowski zareagowali na niewykorzystany przez Saudyjczyków rzut karny w meczu z Polakami.
PAP / PAP/EPA/EPA/Friedemann Vogel i TT/SebastianMila / Tak Sebastian Mila i Dariusz Szpakowski zareagowali na niewykorzystany przez Saudyjczyków rzut karny w meczu z Polakami.
zdjęcie autora artykułu

Mecz Polska - Arabia Saudyjska (w ramach fazy grupowej mundialu w Katarze) Dariusz Szpakowski śledził w hotelowym pokoju, w Katarze. Razem z Sebastianem Milą i Maciejem Iwańskim. Co tam się działo!?

[tag=44639]

Jacek Laskowski[/tag] i Robert Podoliński komentowali sobotnie (26.11.) spotkanie Polska vs Arabia Saudyjska podczas mundialu w Katarze. Wygrana Biało-Czerwonych (TUTAJ znajdziesz relację pomeczową >>) daje nam nadal szanse na awans do 1/8 finału. O wszystkim zadecydują środowe, andrzejkowe (30.11.) ostatnie mecze w fazie grupowej.

Legendarny komentator TVP - Dariusz Szpakowski - również przebywa w Katarze, ale tym razem nie komentuje meczów naszej reprezentacji. Jego głos mogliśmy usłyszeć choćby podczas spotkania Brazylia - Serbia. Eksperci zgodnie pochwalili go za fantastyczną formę (więcej pisaliśmy o tym TUTAJ >>).

Szpakowski - razem z Sebastianem Milą oraz Maciejem Iwańskim - śledził spotkanie Polska-Arabia w pokoju hotelowym. Były reprezentant kraju pokazał w swoich social mediach, jak panowie zareagowali na rzut karny Saudyjczyków i fantastyczną obronę Wojciecha Szczęsnego.

Zobacz, co tam się działo (uwaga: w tle słychać wulgarne słownictwo!).

W tle słychać wymowne "ha, ha, ha" Szpakowskiego oraz rzucone przekleństwo (najprawdopodobniej padło z ust komentatora). Bardziej ekspresyjny jest Mila, który krzyczy: "co wam mówiłem? co wam mówiłem?".

Duet Szpakowski-Mila skomentuje niedzielne (27.11.) spotkanie Hiszpania - Niemcy. Początek o godz. 20.

ZOBACZ WIDEO: Michał Pazdan chwali Wojciecha Szczęsnego. "Życie mu oddało"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty