• Skoki

Czegoś takiego jeszcze nie było. Kuriozalne zachowanie podczas spotkania z legendą

Rodrygo był jednym z kluczowych zawodników w wygranej reprezentacji Brazylii ze Szwajcarią (1:0) na mistrzostwach świata 2022 w Katarze. 21-letni zawodnik znalazł ciekawy sposób, żeby... mieć jeszcze więcej talentu.

Krzysztof Kaczmarczyk
Rodrygo i Rodrygo z Ronaldo PAP/EPA / Tolga Bozoglu / Rodrygo i... Rodrygo z Ronaldo
Dwa mecze, dwa zwycięstwa i zero straconych goli - jeden z głównych kandydatów do tytułu nie zawodzi (jak na razie) na mundialu 2022.

Reprezentacja Brazylii jedyny problem, jaki ma, to... otwarcie wyników. W meczach z Serbami i Szwajcarami dominowała, ale długo nie mogła zdobyć pierwszego gola.

W poniedziałkowym starciu z Szwajcarią udało się to dopiero w 83. minucie, kiedy pięknym trafieniem popisał się Casemiro.

Więcej o poniedziałkowej wygranej Brazylii tutaj -->> Wolej gwiazdy uszczęśliwił faworyta. Canarinhos już pewni swego

Po spotkaniu doszło do wywiadu Ronaldo Luis Nazario de Lima z Rodrygo. Rozmowa była bardzo luźna, a na sam koniec młody zawodnik zaskoczył swojego idola, czym nieźle go rozbawił.

Co zrobił? Rodrygo po zakończeniu rozmowy potarł nogi Ronaldo i wytarł w swoje, chcąc na nie przenieść odrobinę wielkiego talentu legendarnego piłkarza. Obaj z całej sytuacji mieli niezły ubaw.

Czy magia Ronaldo faktycznie przeniesie się na Rodrygo? Ten w poniedziałek rozpoczął spotkanie na ławce, ale po przerwie zastąpił Lucasa Paquetę i przy golu Casemiro zaliczył asystę.

Rodrygo jest aktualnie zawodnikiem Realu Madryt, w którym kiedyś grał... Ronaldo.

W swoim ostatnim meczu fazy grupowej Brazylia zmierzy się z Kamerunem. Spotkanie odbędzie się w piątek 2 grudnia, początek o godz. 20:00. "Canarinhos" z kompletem punktów są już pewni awansu do 1/8 MŚ z pierwszego miejsca.

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.

Czy Brazylia zostanie piłkarskim mistrzem świata na mundialu w Katarze?