Legia Warszawa znów bez zwycięstwa w sparingu

Legia Warszawa ma za sobą drugi sparing podczas zgrupowania w Turcji. Tym razem wicelider PKO Ekstraklasy zremisował z Mezokovesd-Zsory SE 0:0.

Szymon Mierzyński
Piłkarze Legii Twitter / Legia Warszawa / Piłkarze Legii
Rywalem zawodników Kosty Runjaicia była 9. ekipa najwyższej klasy rozgrywkowej na Węgrzech. Sytuacji nie brakowało, mimo to bramek nie zobaczyliśmy. Piłkarzom mogły przeszkadzać warunki atmosferyczne, bowiem w trakcie rywalizacji nad Belek przeszła ulewa.

W pierwszym sparingu podczas obozu legioniści zremisowali z azerskim Sabail FK (2:2). Następne sprawdziany czekają ich w niedzielę. Wtedy zmierzą się z Chemnitzer FC oraz FK Cukaricki Belgrad.

Tureckie zgrupowanie drużyny ze stolicy potrwa do 16 stycznia.

Pierwszy wiosenny mecz o stawkę wicelider PKO Ekstraklasy rozegra w niedzielę 29 stycznia o godz. 15.00, gdy w ramach 18. kolejki podejmie Koronę Kielce.

Aktualnie Legia zajmuje 2. miejsce w tabeli z dorobkiem 32 pkt. Do liderującego Rakowa Częstochowa traci 9 "oczek".

Legia Warszawa - Mezokovesd-Zsory SE 0:0

Skład Legii Warszawa: I połowa: Kacper Tobiasz - Yuri Ribeiro, Rafał Augustyniak, Maik Nawrocki, Mattias Johansson, Bartosz Slisz, Josue, Bartosz Kapustka, Filip Mladenović, Carlitos, Maciej Rosołek; II połowa: Cezary Miszta - Lindsay Rose, Igor Charatin, Artur Jędrzejczyk, Paweł Wszołek, Patryk Sokołowski, Jin-Huyn Lee, Igor Strzałek, Jurgen Celhaka, Ernest Muci, Robert Pich.