Ależ huknął! Liverpool FC prowadzi za sprawą 19-latka [WIDEO]

W 13. minucie Liverpool FC objął prowadzenie w meczu z Wolverhampton Wanderers w ramach Pucharu Anglii. Wynik otworzył 19-letni Harvey Elliott, który huknął z dystansu i zaskoczył tym bramkarza rywali. Musisz zobaczyć to trafienie.

Jakub Fordon
uderzenie Harveya Elliotta Twitter / ELEVENSPORTSPL / Na zdjęciu: uderzenie Harveya Elliotta
Oba kluby zawodzą w tym sezonie. W Premier League Liverpool FC zajmuje dopiero 9. miejsce, natomiast Wolverhampton Wanderers jest 16. "Wilki" mają zaledwie dwa punkty więcej od wszystkich drużyn znajdujących się w strefie spadkowej.

Z tego też powodu trudno było wyłonić wtorkowego faworyta w rywalizacji w ramach Pucharu Anglii. Szczególnie, że szkoleniowcy obu drużyn nie zdecydowali się wystawić najsilniejszych składów ze względu na napięty kalendarz.

Wynik meczu już w 13. minucie otworzyli przyjezdni. Harvey Elliott otrzymał podanie od swojego kolegi z drużyny jeszcze na własnej połowie. Przebiegł on z piłką przy nodze sporą część boiska i gdy wydawało się, że nie ma do kogo zagrać, ten zdecydował się na strzał. 19-latek huknął z lewej nogi nie do obrony. Jose Sa był bezradny przy tym uderzeniu, jednak jego ustawienie było fatalne, bowiem stał za daleko od własnej bramki.

Po pierwszej połowie tego pojedynku podopieczni Juergena Kloppa prowadzą 1:0. Przypomnijmy, że jest to powtórzony mecz, bo w pierwszym starciu obu ekip padł remis 2:2. Trwa tekstowa relacja na żywo z tego spotkania, którą przeprowadza portal WP SportoweFakty.