Fantastyczne uderzenie Gnonto. Cudowny gol nastolatka [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eleven Sports / Zdjęcie: Piękny gol Gnonto
Twitter / Eleven Sports / Zdjęcie: Piękny gol Gnonto

Leeds United na przerwę w meczu 1/32 FA Cup przeciwko Cardiff City schodziło prowadząc aż 3:0. Dwa gole strzelił młody Wilfried Gnonto. Szczególnej urody był ten otwierający wynik.

[tag=8042]

Leeds United[/tag] do przerwy w meczu 1/32 finału Pucharu Ligi Angielskiej wygrywało aż 3:0. Zespół prowadzony przez Jessego Marscha nie dał w tej części meczu rywalowi z niższej ligi absolutnie żadnych szans.

Wielki w tym udział miał sprowadzony latem Wilfried Gnonto. Młody Włoch trafił do Leeds tylko dlatego, że nie udało się sprowadzić Cody'ego Gakpo. Może się jednak okazać, że to był jeden z lepszych transferów Leeds w ostatnich latach.

Potwierdził to kolejny raz w meczu pucharowym. 19-latek w pierwszej połowie spotkania z Cardiff strzelił dwa gole. Szczególnej urody był ten z pierwszej minuty spotkania, kiedy to wykorzystał doskonałe dośrodkowanie.

Piłka spadła idealnie na stopę młodego napastnika. Ten bez zastanowienia złożył się do uderzenia z woleja i pokonał bezradnego bramkarza. "Cóż to jest złoty chłopak!" - krzyknął komentujący to spotkanie w Eleven Sports, Tomasz Zieliński.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty