Mijają miesiące, a Paul Pogba nie wraca. Juventus zajął stanowisko

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  Valerio Pennicino / Na zdjęciu: Paul Pogba
Getty Images / Valerio Pennicino / Na zdjęciu: Paul Pogba
zdjęcie autora artykułu

Powrót reprezentanta Francji do Juventusu wygląda na razie na nieporozumienie transferowe. Stara Dama odniosła się do doniesień o możliwym rozwiązaniu kontraktu z Paulem Pogbą.

W tym artykule dowiesz się o:

"Juventus zaprzecza doniesieniom i plotkom o zamiarze rozwiązania kontraktu z Paulem Pogbą. Na tym etapie klub nawet nie rozważa takiej możliwości, ponieważ czeka na piłkarza. Pogba wciąż ma zero minut spędzonych na boisku, od kiedy dołączył do zespołu w lipcu. Powodem jest kontuzja" - napisał na Twitterze dziennikarz Fabrizio Romano.

Paul Pogba był ważnym piłkarzem Juventusu FC od 2012 do 2016 roku. Pomógł klubowi z Turynu w zdobyciu siedmiu trofeów - czterech mistrzostw Włoch, dwóch Pucharów Włoch i jednego Superpucharu Włoch. Ponadto Stara Dama, z pomocnikiem w szeregach, awansowała do finału Ligi Mistrzów w 2015 roku.

W 2022 roku Juventus zdecydował się na ponowne sprowadzenie Paula Pogby, tyle że mijają miesiące, a pomocnik nie powraca na boisko z powodu kontuzji. Wybrany przez niego na początku sposób leczenia okazał się zły i piłkarz stracił szansę między innymi na powołanie na mistrzostwa świata 2022. Raz pojawił się na ławce rezerwowych Juve, ale niebawem doznał kolejnego urazu.

29-letni piłkarz miał pomóc Juventusowi w powrocie na szczyt włoskiego futbolu, ale sytuacja mocno skomplikowała się. Pogba nie gra, jego klub został ukarany 15 punktami ujemnymi w Serie A, a także odpadł z Ligi Mistrzów. Biannconeri zagrają wiosną w Lidze Europy i być może Francuz pomoże dopiero w tym europejskim pucharze.

Czytaj także: Fiorentina ratuje sezon. Zejście Karola Linettego było pechowe Czytaj także: Rewelacja Pucharu Włoch nie hamuje. Pokonała kolejnego mocarza

ZOBACZ WIDEO: To byłby ciekawy powrót do Polski. "W grę wchodzą dwa kluby"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty