Kadrowicz szuka formy w rezerwach. Strzelił decydującego gola

Niespodziewanie Jakub Piotrowski zagrał w meczu rezerw Ludogorca Razgrad. Polak zdobył bramkę przeciwko drugoligowemu zespołowi Minior Pernik (1:0).

Rafał Szymański
Jakub Piotrowski Getty Images / Giuseppe Maffia/NurPhoto / Jakub Piotrowski
Po zimowej przerwie liga bułgarska wróciła do gry. W 19. kolejce pierwsza drużyna Ludogorca Razgrad wygrała 2:1 na wyjeździe ze Spartakiem Varna i utrzymała się na pozycji wicelidera tabeli.

Dużym zaskoczeniem był fakt, że w niedzielę kadrze meczowej drużyny gości zabrakło Jakuba Piotrowskiego. Kadrowicz został zesłany do zespołu rezerw i dzień później wystąpił na drugim poziomie rozgrywkowym.

Rezerwy Ludogorca zwyciężyły 1:0 z Miniorem Pernik i to właśnie Piotrowski przechylił szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny. Losy spotkania rozstrzygnęły się właściwie po 15 minutach, gdy środkowy pomocnik wpisał się na listę strzelców.

Występ Piotrowskiego w rezerwach to niepokojący sygnał przed marcowym zgrupowaniem reprezentacji Polski. Warto przypomnieć, że Czesław Michniewicz powołał zawodnika Ludogorca do szerokiej kadry na mistrzostwa świata. 25-latka zabrakło jednak w 26-osobowym składzie Biało-Czerwonych na turniej.

Ludogorec Razgrad 2 - Minior Pernik 1:0 (1:0)
1:0 - Jakub Piotrowski 15'