Ależ zawinął "rogala"! Co za gol w Ligue 1 [WIDEO]

RC Lens do przerwy prowadziło (2:1) z Nantes w starciu 24. kolejki Ligue 1. Gola rozwiązującego worek z bramkami strzelił Devier Machado. Było to trafienie wyjątkowej urody.

Rafał Sierhej
RC Lens do meczu 24. kolejki Ligue 1 podchodziło z nożem na gardle. Kilka godzin wcześniej swój pojedynek po horrorze wygrało Paris Saint-Germain. Nastawienie drużyny z Lens musiało być więc bojowe, bo walka o tytuł najlepszej drużyny we Francji wciąż wydaje się realna.

Pierwsza połowa nie była jednak łatwa. Miejscowym długo zajęło przełamanie defensywy gości. Udało się tego dokonać dopiero za sprawą cudownego uderzenia z dystansu, którym w 34. minucie popisał się Devier Machado.

29-latek z Kolumbii dostał piłkę na skraju pola karnego. Bez zastanowienia podjął szybką decyzję o strzale w stronę bramki Nantes. Trzeba przyznać, że okazało się to idealnym posunięciem dla Lens.

Kolumbijczyk uderzył w spektakularny sposób. Piłka zawinęła popularnego "rogala" i wpadła idealnie w okienko bramki gości. Ten strzał miał nie tylko cudowną trajektorią, ale także wielką siłę.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"