Co tu zrobił sędzia?! Potężna kontrowersja w meczu Barcelony z Valencią [WIDEO]

FC Barcelona wygrała 1:0 z Valencią na własnym stadionie. W 85. minucie spotkania byliśmy świadkami potężnej kontrowersji. Wydaje się, że sędzia powinien podyktować rzut karny dla gości, ale po chwili zawahania wskazał jedynie na rzut rożny.

Rafał Sierhej
FC Barcelona znajduje się w dosyć komfortowej sytuacji w La Liga. "Duma Katalonii" ma już 10 punktów przewagi nad Realem Madryt, ale każdy kolejny mecz może odwrócić sytuację w obu obozach.

Spotkanie z Valencia CF udało się wygrać skromnie (1:0). Wynik mógłby być jednak inny, gdyby nie kontrowersyjna decyzja sędziego Arbeloi Rojasa. W 85. minucie w polu karnym Barcy padł zawodnik Valencii.

Arbiter spotkania trzymał już gwizdek w ustach, ale po chwili zawahania zdecydował się nie dyktować rzutu karnego, a jedynie rożny. Na nagraniu widzimy, jak Franck Kessie kopie rywala, a ten pada na murawę. Trudno wytłumaczyć, jak w tej sytuacji nie zobaczyliśmy karnego dla Valencii.

Komentujący to spotkanie na antenie Eleven Sports Mateusz Święcicki oraz Sebastian Chabiniak nie mieli żadnych wątpliwości. Według nich sędzia popełnił błąd i powinien podyktować "jedenastkę".

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"