"Zwariował. Stracił rozum!". Brutalny atak piłkarza Juventusu [WIDEO]

W 89. minucie meczu AS Roma - Juventus na boisku pojawił się Moise Kean. Wytrwał na nim... nieco ponad 40 sekund. Piłkarz zespołu z Turynu dał się sprowokować i kopnął Gianlucę Manciniegio.

Michał Fabian
faul Moise Keana (Juventus) w meczu z AS Roma Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: faul Moise Keana (Juventus) w meczu z AS Roma
Juventus w ostatnich tygodniach regularnie punktował w Serie A. Do Rzymu pojechał z zamiarem odniesienia piątego zwycięstwa z rzędu. Jednak na Stadio Olimpico seria została przerwana.

Od 53. minuty "Stara Dama" przegrywała. Gianluca Mancini silnym uderzeniem zza pola karnego pokonał Wojciecha Szczęsnego (zobacz TUTAJ>>). Turyńczycy starali się wyrównać, trener Massimiliano Allegri posłał do boju m.in. Moise Keana.

Włoski napastnik zastąpił w 89. minucie Juana Cuadrado, ale... błyskawicznie musiał opuścić boisko. Kean dał się bowiem sprowokować wspomnianemu Manciniemu. To był low kick niczym z gali MMA!

- Zwariował - stwierdził komentujący mecz w Eleven Sports Tomasz Zieliński. - Stracił rozum, stracił głowę! - dodał drugi komentator Julian Kowalski.

41 sekund - tyle upłynęło od wejścia Keana na boisko do momentu, w którym sędzia Fabio Maresca wyciągnął czerwony kartonik. Juventus przegrał z Romą 0:1.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)