Dramatyczna sytuacja drużyny Helika

Michał Helik rozegrał cały mecz, ale jego Huddersfield Town tylko zremisowało 1:1 z Norwich City i wciąż szoruje niemal po dnie tabeli Championship.

Tomasz Galiński
Michał Helik Getty Images / Gustavo Pantano/MI News/NurPhoto / Na zdjęciu: Michał Helik
Po 37. kolejce Huddersfield Town zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli Championship i chyba tylko najwięksi optymiści wśród kibiców tej drużyny wierzą jeszcze w utrzymanie w lidze.

W środowy wieczór Huddersfield zremisowało 1:1 z dużo wyżej notowanym Norwich City. Do przerwy prowadzili goście, ale w drugiej połowie udało się doprowadzić do wyrównania po samobójczym golu Granta Hanleya.

Całe spotkanie w ekipie gospodarzy rozegrał Michał Helik. Był to dla niego 27 występ w obecnym sezonie. Polak może być zadowolony z liczby minut, natomiast jego drużyna jest na dobrej drodze do spadku, a coś takiego nigdy nie wygląda dobrze w CV.

Piłkarzem Norwich jest Przemysław Płacheta, natomiast w dalszym ciągu nie wyleczył kontuzji i po raz kolejny zabrakło go w kadrze meczowej.

Huddersfield Town - Norwich City 1:1 (0:1)
0:1 Gabriel Sara 26'
1:1 Grant Hanley (s.) 65'

Polski gol w 1/8 Ligi Mistrzów. Piotr Zieliński uradował Neapol (WIDEO)