Poezja. Zobacz, co zrobił Piotr Zieliński

Piotr Zieliński asystował przy golu Victora Osimhena, który otworzył wynik niedzielnego spotkania Serie A Torino - Napoli.

Piotr Bobakowski
Bramka Victora Osimhena przeciwko Torino (asysta Piotra Zielińskiego) Twitter / twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Bramka Victora Osimhena przeciwko Torino (asysta Piotra Zielińskiego)
W meczu 27. kolejki włoskiej Serie A Torino FC zmierzyło się na własnym stadionie z SSC Napoli (0:4).

Goście rozpoczęli z animuszem i już w 9. minucie objęli prowadzenie. Piotr Zieliński znakomicie dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Victora Osimhena. Piłka po strzale nigeryjskiego napastnika z ok. 5 metrów znalazła się w siatce.

"Asysta Piotra Zielińskiego! Victor Osimhen wykorzystuje dogranie reprezentanta Polski i SSC Napoli wychodzi na prowadzenie!" - skomentowano na twitterowym profilu Eleven Sports, gdzie zamieszczono wideo (patrz poniżej).

Na przerwę Napoli schodziło przy prowadzeniu 2:0. Wynik podwyższył w 35. minucie Gruzin Chwicza Kwaracchelia, który wykorzystał rzut karny podyktowany przez sędziego za faul Karola Linetty'ego. W drugich 45 minutach zespół z Neapolu dorzucił jeszcze dwa trafienia (Osimhena i Ndombele) i zwyciężył 4:0.