Spięcie na linii Maldini - Spalletti. "Czego Ty k***a chcesz?" [WIDEO]

Do bezpardonowej potyczki słownej doszło w przerwie niedzielnego meczu pomiędzy Napoli a Milanem. Paolo Maldini stanął w obronie piłkarza swojej drużyny i ostro odpowiedział Luciano Spallettiemu.

Bartłomiej Bukowski
Paolo Maldini Getty Images / Claudio Villa/AC Milan / Na zdjęciu: Paolo Maldini
Dla SSC Napoli sezon w Serie A wydaje się być w zasadzie zakończony. Podopieczni Luciano Spallettiego na 10 kolejek przed końcem mają 16 punktów przewagi nad drugim Lazio i tylko całkowity kataklizm mógłby im odebrać upragnione mistrzostwo kraju.

Nie oznacza to jednak, że neapolitańczycy jakkolwiek ulgowo podchodzą do kolejnych starć na krajowym podwórku. W ostatnim meczu musieli oni uznać jednak wyższość AC Milanu (0:4). Nerwowa atmosfera wśród gospodarzy dała się zaobserwować już w przerwie meczu, gdy na tablicy wyników widniało 0:2.

Gdy obie drużyny wychodziły na drugą połowę spotkania, doszło do wymiany zdań między Rafaelem Leao a Luciano Spallettim. Szkoleniowiec Napoli miał pretensje do piłkarza, który po zdobytym golu wykonał, jego zdaniem, prowokacyjną cieszynkę w kierunku fanów Napoli.

Całości z bliska przysłuchiwał się Paolo Maldini. Dyrektor Milanu postanowił w pewnym momencie uspokoić szkoleniowca. - Panie, jesteś podirytowany, ale już wygrałeś tę ligę... czego Ty k***a jeszcze chcesz? - zwrócił się w kierunku Spallettiego.

Gol dla Pogoni Szczecin po 772 dniach przerwy. "To był szalony dzień"