SSC Napoli walczy w Lidze Mistrzów. Zieliński może liczyć na wielkie wsparcie

SSC Napoli i AC Milan we wtorek walczyć będą o awans do półfinału Ligi Mistrzów. Od pierwszej minuty w barwach gospodarzy ma zagrać Piotr Zieliński. Reprezentant Polski będzie mógł liczyć na duże wsparcie.

Łukasz Witczyk
Piotr Zieliński Getty Images / Mondadori Portfolio / Na zdjęciu: Piotr Zieliński
Po pierwszym spotkaniu w lepszych nastrojach są mediolańczycy. Przed własną publicznością AC Milan wygrał z SSC Napoli 1:0. W rewanżu będzie znacznie trudniej, ale podopieczni Stefano Pioliego pokazali, że umieją grać w Neapolu. 2 kwietnia w meczu ligowym Milan wygrał tam aż 4:0.

Dla SSC Napoli i AC Milanu sam awans do półfinału Ligi Mistrzów byłby dużym sukcesem. Milan powoli wraca do europejskiej czołówki, a Napoli ma za sobą świetny sezon, który już wkrótce ukoronowany będzie zdobyciem tytułu najlepszej drużyny w Serie A. Starcie tych drużyn w ćwierćfinale LM to we Włoszech hit.

Według włoskich mediów od pierwszej minuty w barwach Napoli ma zagrać Piotr Zieliński. Polak jest jedną z gwiazd drużyny z Neapolu. W tym sezonie w 39 meczach strzelił 7 goli i zaliczył 10 asyst.

Zieliński podczas meczu będzie mógł liczyć na duże wsparcie. Jego ukochana Laura zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, że nie tylko ona będzie oglądać mecz z trybun w koszulce z numerem "20" i nazwiskiem "Zieliński" na plecach. Zdjęcie można zobaczyć poniżej.

Początek meczu pomiędzy Napoli i Milanem zaplanowany jest na godzinę 21:00. Transmisja w Polsacie Sport Premium. Tekstową relację przeprowadzi portal WP SportoweFakty.