Ostatnia akcja meczu! Tak Juventus doprowadził do wyrównania [WIDEO]

Juventus w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Europy z Sevillą uratował remis w doliczonym czasie gry. Wyrównującego gola strzelił stoper Federico Gatti, który zameldował się na boisku w drugiej połowie.

Mateusz Byczkowski
Viaplay/// Gol Juventusu w ostatniej akcji meczu z Sevillą Materiały prasowe / Viaplay/// Gol Juventusu w ostatniej akcji meczu z Sevillą
Juventus awansował do półfinału Ligi Europy po zwycięstwie w dwumeczu nad Sportingiem Lizbona. Stara Dama rozpoczęła go od wygranej na własnym terenie (1:0). W czwartek (11 maja) przeciwko Sevilli było już znacznie trudniej.

Hiszpańska ekipa wyszła na prowadzenie w 26. minucie, a gola strzelił Youssef En Nesyri. Drużyna Massimiliano Allegriego po przerwie biła głową w mur. Aż w końcu udało się doprowadzić do upragnionego wyrównania.

Allianz Stadium w Turynie ogarnęła radość za sprawą bramki Federico Gattiego, który zastąpił Leonardo Bonucciego w drugiej połowie. Juventus FC pokazał, że ma mocne stałe fragmenty gry. Piłka w pewnym momencie dotarła do Paula Pogby. Francuz zgrał ją w kierunku Gattiego, a ten z bliskiej odległości trafił do siatki strzałem głową.

Mimo wszystko wynik 1:1 u siebie nie wygląda perfekcyjnie dla Starej Damy. Jest jeszcze jednak nadzieja na awans do wielkiego finału tegorocznej edycji Ligi Europy.

Rewanż pomiędzy Juventusem a Sevillą odbędzie się za tydzień w czwartek (18 maja).

Źródło: Viaplay

SMS od legendy. Co za słowa o Szymonie Marciniaku!

Czy Juventus awansuje do finału Ligi Europy?