Lewandowska pokazała, kto przyjechał na jej obóz. Dzieje się!

Dużo ciekawych rzeczy można zobaczyć podczas "Camp by Ann" pod Barceloną. Anna Lewandowska pochwaliła się, że na obozie pojawili się m.in. Milena Lewnandowska-Miros i Matthias Font. Przyjechał też "Lewy" z córkami.

PB
Anna Lewandowska (na małym zdjęciu: razem z Mileną Lewandowską-Miros) Instagram / www.instagram.com/annalewandowska / Anna Lewandowska (na małym zdjęciu: razem z Mileną Lewandowską-Miros)
W poniedziałek (15 maja) w Stiges (miejscowość położona ok. 35 km na południowy zachód od Barcelony) rozpoczął się obóz "Camp by Ann", którego organizatorką jest Anna Lewandowska.

Jak zdradziła trenerka fitness w relacji na InstaStories, jedną z uczestniczek zgrupowania w Hiszpanii jest siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska-Miros (patrz skan 1 poniżej).

To nie pierwszy raz, kiedy starsza siostra napastnika FC Barcelony i reprezentacji Polski ćwiczy podczas "Camp by Ann".

Ze zdjęć zamieszczonych na Instagramie wynika, że do Stiges zawitał też "Lewy" i córeczki pary - Laura i Klara. Obie dziewczynki wzięły nawet udział w jednym z treningów (patrz zdjęcia poniżej).

Nie zabrakło również trenera bachaty Matthiasa Fonta, który w parze z Lewandowską dali popis zmysłowego tańca dla uczestników obozu (skan nr 2).

1.
www.instagram.com/stories/annalewandowska www.instagram.com/stories/annalewandowska
2.
www.instagram.com/stories/annalewandowska www.instagram.com/stories/annalewandowska

Zobacz:
Tak Anna Lewandowska zareagowała na popis męża
"W salonie fryzjerskim". Tak Lewandowski spędza czas z córkami

ZOBACZ WIDEO: Hiszpanie ocenili Lewandowskiego. Wystarczyło jedno słowo


Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×