Tak Anna Lewandowska zareagowała na popis męża

To był wieczór Roberta Lewandowskiego. Jeszcze w pierwszej połowie starcia Espanyolu z Barceloną polski napastnik strzelił dwa gole. Anny Lewandowskiej nie było na stadionie, ale błyskawicznie zareagowała na trafienia ukochanego.

Krzysztof Gieszczyk
Robert i Anna Lewandowscy Instagram / Na zdjęciu: Robert i Anna Lewandowscy
Nie ma już żadnych wątpliwości. FC Barcelona przypieczętowała mistrzostwo Hiszpanii. W niedzielny wieczór podopieczni Xaviego pokonali na wyjeździe Espanyol 4:2.

Bohaterem przyjezdnych był przede wszystkim Robert Lewandowski, który jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie trafił do siatki rywali, na 1:0 i 3:0 dla Barcelony.

Anna Lewandowska nie pojechała na stadion Espanyolu i z domowego zacisza, w telewizji, obserwowała jak jej mąż pieczętuje mistrzostwo Hiszpanii dla Dumy Katalonii.

Na dwie bramki "Lewego" trenerka fitness zareagowała na swoim instastories, oznaczając męża, zamieszczają dwa emotikony piłki nożnej, symbolizujące bramki, oraz ręce złożone w kształcie serca. Spójrzcie:
instagram.com/stories/annalewandowska instagram.com/stories/annalewandowska
Anna Lewandowska zareagowała także na sukces całej Barcelony, gratulując mistrzostwa Hiszpanii wymowną grafiką:
Podkreślmy, że już po meczu doszło na stadionie Espanyolu do skandalicznych wydarzeń. Pseudofani miejscowych przedarli się na murawę i zaczęli biec w kierunku piłkarzy, trenerów i działaczy Barcelony. Goście musieli błyskawicznie uciekać do szatni. Więcej o tych skandalicznych scenach piszemy TUTAJ.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)