Barcelona żegna Camp Nou. Gdzie oglądać? TV, stream online, relacja live

W niedzielny wieczór FC Barcelona rozegra swój ostatni mecz na Camp Nou przed dłuższą wyprowadzką. Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć to spotkanie.

PS
La Liga. FC Barcelona - Mallorca. Transmisja TV. Kiedy?

Pod wieloma względami niedzielny mecz FC Barcelony w przedostatniej ligowej kolejce będzie wyjątkowy. Wieczorem Duma Katalonii na rok pożegna się bowiem z Camp Nou. Stadion zostanie poddany remontowi, a klub na rozgrywki 2023/24 przeniesie się na Stadion Olimpijski w Monjuic. Lewandowski i spółka zagrają w niedzielę w wyjątkowych strojach, na których widnieć będzie napis "pełen historii, pełen przyszłości".

Klub pożegna też tego wieczora dwóch piłkarzy, którzy dłużej nie będą już występować w Barcelonie. Chodzi o Sergio Busquetsa i Jordi Albę.  Sama rywalizacja z RCD Mallorcą nie będzie miała już takiego znaczenia pod względem wyniku, ale FC Barcelona z pewnością będzie chciała uczcić ten wyjątkowy dzień zwycięstwem.

Pierwszy gwizdek w tej rywalizacji zaplanowany został na godz. 19:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Canal+ Sport 2.

Mecz FC Barcelona - Mallorca w internecie. Stream online

Mecz FC Barcelona - Mallorca zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową, darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty.

Początek meczu FC Barcelona - Mallorca: 28.05.2023 (niedziela), godz. 19:00. Transmisja TV: Canal+ Sport 2. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: Nowe fakty ws. negocjacji powrotu Messiego. Jest jeden warunek

Poważne problemy brata Cristiano Ronaldo. Odpowie przed sądem >>
Ronaldo pokazał "cacko" za prawie 4 mln. Messi też takie posiada >>

Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×