Gwiazdor Bayernu Monachium zmienił zdanie. Chce odejść

Zwrot akcji w sprawie Benjamina Pavarda. Jeszcze nie tak dawno francuski obrońca zapewniał, że nie odejdzie z Bayernu Monachium, ale... rozmyślił się. Chce opuścić klub przed wypełnieniem kontraktu.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Benjamin Pavard Getty Images / Alexander Hassenstein / Na zdjęciu: Benjamin Pavard
Według informacji przekazywanych przez niemieckie "Sky", Benjamin Pavard miał już poinformować władze Bayernu Monachium, że zdecydowanie chce opuścić klub już tego lata. Kontrakt Francuza wygasa jednak po zakończeniu rozgrywek 2023/2024.

Jak donosi źródło, niemiecki klub był zadowolony z gry francuskiego obrońcy i dążył do zatrzymania w drużynie filaru defensywy, ale "nie za wszelką cenę".

Nie jest tajemnicą, że Benjaminem Pavardem zainteresowana jest FC Barcelona, o czym pisaliśmy w marcu. Wówczas Francuz stanowczo zaprzeczał, zapewniając, że nigdzie się nie wybiera.

- Nigdy nie powiedziałem nikomu, że chce odejść z Bayernu. Bardzo dobrze wiem, że jestem w wielkim klubie, gdzie wszystko jest doskonale zorganizowane. Tutaj jest znakomita atmosfera - przyznał w rozmowie z portalem SPORT1.de (---> WIĘCEJ TUTAJ).

Teraz nastąpił jednak zwrot akcji i władze monachijskiego klubu będą najpewniej zmuszone sprzedać obrońcę już tego lata. A ofert z topowych klubów Francuz ma wiele. Pavardowi przy wyborze doradzać będzie między innymi Pini Zahavi.

Czytaj także:
Hiszpanie biją na alarm ws. Barcelony i Ligi Mistrzów
Co dalej z Xavim w Barcelonie? Są nowe informacje

ZOBACZ WIDEO: Polacy zachwycają Europę. Trener powtarzał jedno słowo
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×