Piłkarz Manchesteru United oskarżony o przemoc domową

Antony został oskarżony przez byłą dziewczynę, Gabrielę Cavallin o przemoc domową, groźby i uszkodzenie ciała. Wszystko miało mieć miejsce w momencie, gdy piłkarz Manchesteru United był w związku z Cavallin.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
Antony Getty Images / Francois Nel / Na zdjęciu: Antony
O wszystkim poinformował brazylijski portal Globo. Według relacji Gabriela Cavallin udała się na posterunek policji w Sao Paulo, by złożyć oskarżenie na swojego byłego partnera, Antony. Ten obecnie rozwija swoją piłkarską karierę w Manchesterze United, gdzie trafił z Ajaxu Amsterdam.

Według relacji Cavallin, przez rok związku z Antonym ten miał stosować wobec niej przemoc domową, groźby, a także uszkodzić ciało. Brazylijski portal twierdzi również, że w dokumencie zawarto zdjęcia otarć i wiadomości z pogróżkami od byłego partnera.

Co ciekawe, 22-latka twierdzi, że Antony zaatakował ją 20 maja. Mówimy zatem o dniu, w którym reprezentował on Manchester United w spotkaniu z Bournemouth. Na obecny moment klub nie zabrał głosu w tej sprawie.

Jakiś czas temu Cavallin ujawniła, że w czerwcu 2022 roku poroniła. W tamtym momencie ona i Antony spodziewali się pierwszego dziecka.

To kolejna taka sytuacja w obozie United. Wcześniej posądzony o próbę gwałtu został Mason Greenwood. Wszystkie oskarżenia wymierzone w Anglika zostały wycofane trzy miesiące temu. Jednak wciąż nie zakończyło się wewnętrzne dochodzenie w klubie, stąd też Greenwood nie jest brany pod uwagę przez trenera Erika ten Haga.

Przeczytaj także:
Mason Greenwood pogodzony z losem

ZOBACZ WIDEO: Imponujący start Polaka w Niemczech. Na początku odstawał
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×