Rewolucja w drużynie włoskiego spadkowicza. Czterech Polaków ma odejść

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Spezia Calcio / Na zdjęciu: Szymon Żurkowski w barwach Spezii Calcio
Instagram / Spezia Calcio / Na zdjęciu: Szymon Żurkowski w barwach Spezii Calcio
zdjęcie autora artykułu

Zarząd Spezii Calcio nie zakładał, że drużyna opuści włoską elitę. Z zespołem mogą wkrótce pożegnać się Bartłomiej Drągowski, Przemysław Wiśniewski, Arkadiusz Reca i Szymon Żurkowski.

W najważniejszym spotkaniu sezonu Spezia Calcio musiała pogodzić się z porażką 1:3 z Hellasem Werona Pawła Dawidowicza. Przegrana w meczu o utrzymanie w Serie A będzie miała swoje konsekwencje.

Należy się spodziewać, że w szeregach zespołu dojdzie do poważnych przetasowań w trakcie letniego okienka transferowego. Kolejne źródła potwierdzają informacje WP SportoweFakty - jednym z pierwszych chętnych do zmiany przynależności klubowej jest Bartłomiej Drągowski. Bramkarz ma oferty między innymi z US Lecce i Premier League (więcej TUTAJ).

Coraz więcej wskazuje na to, że Spezię opuszczą wszyscy czterej reprezentanci Polski. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal calciospezia.it, przy najbliższej okazję pracodawcę mogą zmienić również Przemysław Wiśniewski, Arkadiusz Reca oraz Szymon Żurkowski.

Ten ostatni znalazł się w najbardziej skomplikowanej sytuacji. Zimą bieżącego roku Żurkowski został wypożyczony z Fiorentiny przez Spezię z obowiązkiem wykupu. Dziennik "Corriere dello Sport" podał, że Bologna FC wykazuje zainteresowanie środkowym pomocnikiem.

ZOBACZ WIDEO: Mecz z Niemcami zaszkodził Polakom? "Tu zawiódł mental"

Czytaj więcej: Dramatyczne wyznanie Wojciecha Szczęsnego Oni się nie zatrzymują! Saudyjczycy wydali kolejne miliony na znanego piłkarza

Źródło artykułu: WP SportoweFakty