"Zaznaczcie w kalendarzu". Marciniak wystąpi w zaskakującej roli

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Szymon Marciniak
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Szymon Marciniak
zdjęcie autora artykułu

Szymon Marciniak prowadził już finał mundialu oraz Ligi Mistrzów. Teraz również inne dyscypliny chcą czerpać z jego doświadczenia. Polski arbiter weźmie udział w webinarze zorganizowanym przez EHF.

W tym artykule dowiesz się o:

Po zawodowych sukcesach na międzynarodowych arenach Szymon Marciniak wrócił do Polski. Cały czas dostaje zaproszenia. Sędziował m.in. mecz A-klasy czy finał Pucharu Tymbarka.

Wziął też udział w konferencji biznesowej "Everest" Sławomira Mentzena, a także w roli gościa pojawił się na meczu towarzyskim reprezentacji siatkarzy czy podczas gali KSW. "Zaznaczcie w swoich kalendarzach ten dzie" - czytamy na Twitterze EHF. W czwartek (27 lipca) będzie gościem Webinaru Szymon Marciniak i Tomasz Listkiewicz będą gośćmi dwóch najlepszych sędziów EHF, Tatjany Prastalo oraz Mirzy Kurtagicia. Zapowiedziano, że tematami, które zostaną poruszone będą: mowa ciała na boisku oraz w komunikacji z zawodnikami podczas meczu, komunikacja pomiędzy sędziami w czasie gry, zaufanie i radzenie sobie ze stresem oraz szacunek na boisku.

Czytaj też: Neymar nie daje o sobie zapomnieć. Znowu zaskoczył Gracz Legii na celowniku dużych klubów. Który kierunek wybierze?

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: pękniesz ze śmiechu. To najgorszy rzut karny w historii?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty