Niedosyt Tottenhamu. Plany były inne

Nie udał się start sezonu piłkarzom Tottenhamu. Drużyna Kogutów tylko z punktem wróciła z wyjazdowej potyczki z Brentfordem. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Michał Piegza
James Maddison Getty Images / MB Media / Na zdjęciu: James Maddison
Ten sezon dla Tottenhamu ma być lepszy niż poprzedni. Już jednak na samym starcie drużyna Kogutów może czuć rozczarowanie.

Wyjazdowa potyczka z Brentfordem, który zakończył minione rozgrywki tylko pozycję niżej, miała być dla Tottenhamu optymistycznym wejściem w sezon.

Początkowo wiele na to wskazywało. Goście otworzyli wynik, ale prowadzenie utrzymali jedynie przez kwadrans. W 36. minucie to gospodarze byli z przodu.

W czwartej minucie doliczonego czasu 1. połowy Tottenham zdobył drugą bramkę i do przerwy był remis.

Po zmianie stron obie drużyny wykreowały sobie po kilka okazji na strzelenie zwycięskiego gola, ale w potyczce więcej bramek kibice już nie zobaczyli.

Brentford FC - Tottenham Hotspur 2:2 (2:2)
0:1 - Romero 11'
1:1 - Mbeumo (k.) 26'
2:1 - Wissa 36'
2:2 - Royal 45+4'