Niespodzianka w Aleksandrowie Łódzkim - wyniki piątkowych spotkań 17. kolejki II ligi gr. wschodniej

Za nami już dwa pierwsze spotkania z kończącej zmagania w rundzie jesiennej 17. kolejki II ligi. Do małej niespodzianki doszło w Aleksandrowie Łódzkim gdzie Sokół pokonał znacznie wyżej notowanego rywala. Pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością odniósł również GKS Jastrzębie, który pokonał, przeżywającego w ostatnich tygodniach wyraźny kryzys formy, łowickiego Pelikana.

W tym artykule dowiesz się o:

Zdecydowanym faworytem meczu w Aleksandrowie Łódzkim był Ruch Wysokie Mazowieckie. Przyjezdni zajmowali przed tą kolejką wysokie 4. miejsce. Sokół plasował się na 12. pozycji. Mecz jednak świetnie rozpoczął się dla gospodarzy. Już w 5. minucie Konrad Tarkowski zdobył pierwszą bramkę dla Sokoła. W 30. minucie stan meczu wyrównał Michał Twardowski. Jednak jeszcze przed przerwą miejscowi wyszli na prowadzenie dzięki trafieniu Samuela Uche Obi. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie. Goście nie wykorzystali faktu, że prawie przed 30 minut grali z przewagą jednego gracza po czerwonej kartce dla Konrada Tarkowskiego.

Pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością odniósł GKS Jastrzębie. Jastrzębianie pokonali 2:1 Pelikan Łowicz. Prowadzenie w meczu objęli goście. W 18. minucie piłkę do własnej bramki skierował David Gill. Dla obrońcy GKS był to już drugi gol samobójczy w tym sezonie. Taki wynik utrzymywał się do 69. minuty meczu. Potem jednak w ciągu pięciu minut dwukrotnie Witolda Sabelę pokonał Kamil Kostecki. Przy obu jego trafieniach asystował Tomasz Copik.

Pozostałe mecze 17. kolejki II ligi gr. wschodniej rozegrane zostaną w sobotę.

Wyniki piątkowych spotkań 17. kolejki II ligi gr. wschodniej:

Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 (2:1)

1:0 - Tarkowski 5'

1:1 - Twardowski 30'

2:1 - Uche Obi 39'

GKS Jastrzębie - Pelikan Łowicz 2:1 (0:1)

0:1 - Gill 18' (sam.)

1:1 - Kostecki 69'

2:1 - Kostecki 74'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!