Co za dramat! Kuriozalna "asysta" Zielińskiego [WIDEO]

Napoli pokonało na wyjeździe Bragę w meczu Ligi Mistrzów. Losy spotkania rozstrzygnęły się w 88. minucie. Ważną rolę odegrał Piotr Zieliński.

Piotr Bobakowski
Piotr Zieliński w meczu LM 2023/24 z Bragą Twitter / twitter.com/polsatsport / Na zdjęciu: Piotr Zieliński w meczu LM 2023/24 z Bragą
SSC Napoli w pierwszym swoim meczu w grupie C Ligi Mistrzów sezonu 2023/24 zmierzyło się w środę (20 września) z ekipą SC Braga (2:1, więcej TUTAJ).

Pojedynek na Estadio Municipal de Braga zakończył się szczęśliwym zwycięstwem gości. W 88. minucie spotkania Sikou Niakate pechowo odbił piłkę po wstrzeleniu jej w pole karne przez Piotra Zielińskiego i ta znalazła się w siatce!

To był prawdziwy dramat francusko-malijskiego stopera Bragi. "Kuriozalna 'asysta' Piotra Zielińskiego" - skomentowano na profilu telewizji Polsat Sport na platformie X, na którym zamieszczono wideo z samobójczym trafieniem 24-letniego Niakate (patrz poniżej).

W drugim starciu w grupie C prestiżowych rozgrywek Real Madryt pokonał u siebie Union Berlin (1:0). Gola na wagę zwycięstwa dla Królewskich strzelił Jude Bellingham w doliczonym czasie gry (90+4. min).