Cristiano Ronaldo znów błysnął. I ten strzał [WIDEO]

Po powrocie do ligowej rywalizacji nie zatrzymał się zarówno Al-Nassr, jak i Cristiano Ronaldo. Jego zespół zwyciężył 4:3, a on sam zdobył dwie bramki w tym spotkaniu.

Jakub Fordon
bramka Cristiano Ronaldo Twitter / Roshn Saudi League / Na zdjęciu: bramka Cristiano Ronaldo
Piąte zwycięstwo Al-Nassr w Saudi Pro League miało miejsce podczas rywalizacji z Al-Ahli SC. Show w tym pojedynku skradli zarówno Cristiano Ronaldo, jak i Talisca. Tylko oni zdobyli bramki dla swojej drużyny.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy za sprawą CR7 objęli prowadzenie już cztery minuty po pierwszym gwizdku. Nie musieli się długo starać, bo zapewnić sobie końcowe zwycięstwo.

Po tym, jak w 52. minucie Ronaldo po raz drugi w tym meczu wpisał się na listę strzelców, Al-Nassr było o krok od końcowego triumfu. Sama końcówka była dla nich nerwowa, ale ostatecznie udało im się nie roztrwonić przewagi do końca.

Dziewiątą bramkę w tym sezonie Saudi Pro League Ronaldo zdobył w meczu z Al-Ahli SC. Portugalczyk oddał płaski strzał w lewy dolny róg bramki. Ten był na tyle silny, że bramkarz gości nie miał nic do powiedzenia.

Tym samym Ronaldo i spółka wygrali piąte spotkanie z rzędu. Po nieudanym starcie rozgrywek zespół ten jest nieuchwytny dla rywali, zupełnie jak CR7. Portugalczyk ma trzy trafienia więcej w klasyfikacji strzelców od będącego na drugim miejscu Malcoma z Al-Hilal.