To się nazywa wiara. Niebywały gest kibica w kierunku Probierza

Nowym selekcjonerem reprezentacji Polski został Michał Probierz. Wybór Cezarego Kuleszy ma swoich obrońców i przeciwników. Do pierwszej z grup należy kibic, który udowodnił, że mocno wierzy w nowego trenera za sprawą specjalnego tatuażu.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
Michał Probierz WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Michał Probierz
Przygoda Fernando Santosa z reprezentacją Polski szybko dobiegła końca. Z zakontraktowaniem Portugalczyka wiązano spore nadzieje, a tymczasem pod jego wodzą nasza kadra spisywała się fatalnie.

Jeżeli chodzi o jego zastępcę, to tym razem Cezary Kulesza nie zdecydował się na zagranicznego selekcjonera. Wybór padł na Michała Probierza, czyli szkoleniowca reprezentacji Polski U-21.

Nowy trener naszej reprezentacji podpisał kontrakt do zakończenia eliminacji mistrzostw świata 2026. Wszystko wskazuje więc na to, że czekają go przynajmniej trzy lata pracy z kadrą, która w tym czasie może wywalczyć awans na wyżej wspomnianą imprezę, a także na mistrzostwa Europy 2024.

Jeden z kibiców naszej kadry ma sporą wiarę w nowego selekcjonera. Potwierdza to tatuaż, który został wykonany na jego ręce. Można na nim zauważyć Probierza trzymającego puchar za zdobycie mistrzostwa świata. Tym samym jego zdaniem Biało-Czerwoni w 2026 roku mogą dokonać historycznej rzeczy, jaką byłby złoty medal MŚ.

"Niby hejt, niby niezadowolenie, ale jest jednak wiara w narodzie!" - napisał na Twitterze Dawid, tatuator z Krakowa, który był wykonawcą podobizny Probierza na ręce jednego z polskich kibiców.

Przeczytaj także:
Od szydery do powołania? Ceniony dziennikarz jest tego pewny: Zasługuje

ZOBACZ WIDEO: Probierz musi wzniecić ogień walki


OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×