Ostra awantura i dwie czerwone kartki. Działo się w meczu drużyny Neymara [WIDEO]

We wtorek Al-Hilal rozegrało drugie spotkanie w Lidze Mistrzów AFC. Tym razem saudyjski klub pewnie pokonał irański FC Nassaji Mazandaran 3:0. Przed przerwą doszło do ostrej awantury, po której pokazano dwie czerwone kartki.

Jakub Fordon
Aleksandar Mitrović dostaje w twarz YouTube / The AFC Hub / Na zdjęciu: Aleksandar Mitrović dostaje w twarz
W tym sezonie Al-Hilal FC dokonało jednego z najgłośniejszych letnich transferów. Co prawda nie udało im się ściągnąć Lionela Messiego czy Kyliana Mbappe, ale ich ofertę zaakceptował inny zawodnik Paris Saint-Germain, a mianowicie Neymar.

We wtorek jego zespół odniósł pierwsze zwycięstwo w Lidze Mistrzów AFC. Po remisie z uzbekistańskim Navbahor Namangan Al-Hilal pewnie ograło irański FC Nassaji Mazandaran 3:0. Sam Brazylijczyk zdobył jedną z bramek.

Wynik meczu otworzył Aleksandar Mitrović, który w poprzednim sezonie występował w Premier League. A w 38. minucie Serb wziął udział w ostrej awanturze, podczas której został uderzony w twarz przez rywala. Z tego powodu jego kolega z drużyny nie pozostał dłużny i posunął się do takiej samej czynności względem przeciwnika.

Obaj zawodnicy, którzy uderzyli w twarz rywali otrzymali czerwone kartki. Jednak trzeba powiedzieć wprost, że reakcje poszkodowanych bardzo mocno przypominały aktorstwo. Wideo z tej sytuacji można zobaczyć poniżej.

Al-Hilal jest obecnie liderem grupy D Ligi Mistrzów AFC. Należy jednak odnotować, że również cztery punkty na swoim koncie ma Navbahor Namangan, który w pierwszej kolejce zremisował z saudyjskim zespołem.