"Nic dziwniejszego nie zobaczycie". Kuriozalny samobój bramkarza [WIDEO]

Dostał piłkę w polu karnym od kolegi z zespołu i przy pressingu rywali spanikował. To, co zrobił bramkarz Ludogorca Razgrad po prostu trzeba zobaczyć.

Szymon Łożyński
Kuriozalne zachowanie bramkarza Ludogorca Twitter / viaplaysportpl / Kuriozalne zachowanie bramkarza Ludogorca
Minęło zaledwie 10 minut od początku spotkania w Lidze Konferencji Europy, a już w meczu FC Nordsjaelland z Ludogorec Razgrad był remis 1:1.

To była jednak i tak dopiero zapowiedź kanonady strzeleckiej, jaką w czwartkowy wieczór urządzili sobie gospodarze. W 11. minucie drużyna Nordsjaelland wyszła na prowadzenie 2:1 po kuriozalnym zachowaniu bramkarza rywali.

Olivier Verdon otrzymał podanie od kolegi z zespołu. Miejscowi nie wahali się i błyskawicznie ruszyli z pressingiem.

Bramkarz przyjezdnych spanikował pod naciskaniem jednego z rywali. Próbował na tyle nieudolnie wykopać piłkę, że ta odbiła się od nogi przeciwnika, a potem od nogi bramkarza i wylądowała w siatce drużyny z Razgradu.

To był jednak dopiero początek koszmaru dla Verdona, bowiem w tym pojedynku wyciągał piłkę z siatki  aż siedmiokrotnie... Drużyna FC Nordsjaelland wygrała 7:1.

"Nic dziwniejszego dziś nie zobaczycie" - tak kuriozalnego samobója skomentowano na profilu Viaplay Sport na platformie X.