Spójrz, jak zareagował stadion na drugiego gola dla Realu [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: drugi gol Bellinghama
Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: drugi gol Bellinghama

Po dwóch trafieniach autorstwa Jude'a Bellignhama trybuny zamarły. Filar Realu Madryt w pojedynkę rozmontował defensywę FC Barcelony i ustalił wynik El Clasico na 2:1.

Pierwsze 45 minut należało do ekipy ze stolicy Katalonii. Strzelanie w szlagierze ligi hiszpańskiej rozpoczął Ilkay Gundogan. Potem niewiele wskazywało na to, że Real Madryt zdoła odwrócić losy spotkania z FC Barceloną.

Nadzieję na korzystne rozstrzygnięcie w 68. minucie "Królewskim" przywrócił Jude Bellingham. Z dużej odległości reprezentant Anglii odpalił prawdziwą torpedę pod poprzeczkę i Marc-Andre ter Stegen nie potrafił ugasić pożaru. Po piekielnie silnym strzale wschodzącej gwiazdy nie było czego zbierać.

Bellingham kolejny raz udowodnił, że jest wart 100 milionów euro. W drugiej minucie doliczonego czasu znowu podłączył się do akcji ofensywnej, idealnie odnalazł się pod bramką FC Barcelony i pokonał bezradnego bramkarza. Tym sposobem zapewnił madrytczykom zwycięstwo 2:1.

Po drugim ciosie wyprowadzonym przez Bellinghama na trybunach Estadi Olimpic Lluis Companys w Barcelonie zapanowała grobowa atmosfera. W ciężkim szoku byli Mick Jagger i pozostali członkowie legendarnego zespołu The Rolling Stones. Gospodarze zdali sobie sprawę, że wypuścili trzy punkty z rąk na własne życzenie.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy FC Barcelona zasłużyła przynajmniej na punkt?