Granada goniła Żółtą Łódź Podwodną. Niewiele zabrakło

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / PAP/EPA/MIGUEL ANGEL MOLINA / Granada walczyła z Villarrealem
PAP/EPA / PAP/EPA/MIGUEL ANGEL MOLINA / Granada walczyła z Villarrealem

Po 34 minutach meczu Granady z Villarrealem padło pięć bramek. Do końca potyczki wynik nie uległ zmianie. Gospodarze doznali kolejnej ligowej porażki, tym razem 2:3.

W tym artykule dowiesz się o:

Zajmującym przedostatnie miejsce w La Lidze piłkarzom Granady nie udało się przełamać i odnieść drugiego zwycięstwa w sezonie.

Rywalem beniaminka była drużyna Villarrealu, która ostatnio miała problemy z wygrywaniem i znalazła się w środkowych rejonach tabeli.

W mecz kapitalnie weszli gracze Żółtej Łodzi Podwodnej, którzy w 28. minucie prowadzili już 3:0. Granada szybko się pozbierała i jeszcze przed przerwą, w pięć minut, zdobyła dwa gole i złapała kontakt.

Jednak więcej bramek w potyczce już nie padło. Villarreal wygrał na boisku rywala 3:2 i zmniejszył straty do miejsc pucharowych do sześciu punktów. Z kolei Granada do bezpiecznej strefy traci trzy punkty.

Granada CF - Villarreal CF 2:3 (2:3) 0:1 - G. Moreno 18' 0:2 - G. Moreno 23' 0:3 - Sorloth 28' 1:3 - Sanchez 29' 2:3 - Uzuni 34'

Źródło artykułu: WP SportoweFakty