W La Lidze gospodarze walczyli do końca

Trwa 11. kolejka La Ligi. Do końca ważyły się losy trzech meczów. W nich gospodarze bramki zdobywali w doliczonym czasie.

Michał Piegza
W meczu z Osasuną Betis o wygraną grał do końca PAP/EPA / PAP/EPA/RAUL CARO / W meczu z Osasuną Betis o wygraną grał do końca
W La Lidze w 11. kolejce po trzy punkty sięgnął Betis. Drużyna z Sewilli w potyczce z Osasuną gole zdobywała jedynie w doliczonym czasie.

Miejscowi prowadzenie objęli w końcówce 1. połowy. Ciekawie zrobiło się w pod koniec potyczki. Najpierw drużyna z Pampeluny wyrównała. Betis grał do końca i w czwartej minucie doliczonego czasu zdobył zwycięską bramkę.

Remis w domowej potyczce z Realem Sociedad uratowała drużyna Rayo Vallecano. Gospodarze prowadzili, ale rywale przed przerwą wyrównali. Po zmianie stron Mikel Oyarzabal wykorzystał rzut karny i goście prowadzili. Miejscowi na 2:2 trafili w pierwszej minucie doliczonego czasu.

Podobnie wyglądał przebieg spotkania w Bilbao. W tej potyczce Athletic prowadził, później zrobiło się 2:1 dla Valencii. W 97. minucie gospodarze wyrównali.

Real Betis - Osasuna Pampeluna  2:1 (1:0)
1:0 - Willian 45+1'
1:1 - Garcia 85'
2:1 - Isco 90+4'

Rayo Vallecano - Real Sociedad 2:2 (1:1)

2:2 - Berenguer 90+7'

Atletico Madryt - Deportivo Alaves 2:1 (2:0)
1:0 - Riquelme 26'
2:0 - Morata 45+1'
2:1 - Guevara 90+6'

Magiczne uderzenie Isco na wagę wygranej. Hiszpan bohaterem (WIDEO)
III liga. Zadyszki, ucieczki, kanonady

Oglądaj mecz Real Betis - Sevilla FC na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Real Sociedad zakończy sezon na podium La Liga?