WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Efekty przyjazdu Pinniego Zahavi do Gdańska

Ustaleniem trzech filarów ewentualnej przyszłej umowy, pomiędzy Lechią Gdańsk i agencją menadżerską GOL International Ltd, zakończył się przyjazd Pinniego Zahavi i Michaela Segeva do Gdańska.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Przez kilka dni Pinni Zahavi i Michael Segev przebywali w Gdańsku, aby ustalić kluczowe zagadnienia w ewentualnej przyszłej umowie agencji menadżerskiej GOL International Ltd z Lechią Gdańsk podczas pierwszej tury rozmów między podmiotami.

Oto trzy filary przewidziane w ewentualnej współpracy przewidują:
1. Możliwości zwiększenia potencjału sportowego gdańskiej Lechii poprzez pozyskiwanie zawodników do pierwszego zespołu biało-zielonych;
2. Rozwoju Akademii Piłkarskiej gdańskiego klubu m. in. poprzez rozbudowę bazy, umożliwienie rozgrywania międzynarodowych sparingów, prowadzenie szkoleń i staży dla kadry trenerskiej, głównie w klubach z Wysp Brytyjskich;
3. Wspólnej penetracji rynku polskiego związanej m.in. z rozbudową działu skautingu Lechii.

Obecnie trudno powiedzieć, czy i kiedy dojdzie do sfinalizowania umowy współpracy. Aktualnie kancelarie prawne pracują nad jej kształtem, co jest trudne ze względu na złożoność problemu i konieczność pogodzenia aspektów prawa polskiego i międzynarodowego. Klub będzie informował i ewentualnych postępach na bieżąco.
Agencja menedżerska GOL International Ltd należy do jednej z największych na świecie. Porozumienie z Lechią ma być kolejnym krokiem do budowy w Gdańsku mocnego sportowo i organizacyjnie klubu, który w przyszłości ma grać w europejskich pucharach. GOL International Ltd reprezentuje przeszło 600 zawodników, w tym wielu światowego formatu (agencja transferowała m.in. Rio Ferdinanda, czy Juana Sebastiana Verona do Manchesteru United). Jej właściciele sprowadzili też do Premiership rosyjskich oligarchów - Romana Abramowicza do Chelsea Londyn i Alexandra Gaydamaka do Portsmouth.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna / inf. prasowa

Komentarze (3):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • ks 0
  Kuchar sie założył ze Stolażem kto zbuduje większy klub i Kuchar robi wszystko żeby wygrać ponieważ sie nie nawidzą.
  Odpowiedz Zgłoś
 • mmm 0
  Za kilka lat lechia będzie lepsza od legi w gdańsku budują klub z głową już dochodzą odgłosy że w przyszłości następcą trenera kafrskiego ma być skorża aale to w przyszłości bo lechia nie jest jeszce na takim poziomie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • LECHIA 0
  ONE LOVE LECHIA GDAŃSK !!!
  Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×