Śląsk Wrocław ogłasza świetne informacje. Chodzi o hit PKO Ekstraklasy

Śląsk Wrocław przeżywa znakomity czas. WKS świetnie punktuje, a i atmosfera wokół klubu jest bardzo dobra, co zostało kolejny raz udowodnione przy okazji sprzedaży biletów na mecz.

Kuba Duda
Kuba Duda
Mecz Śląsk - Raków cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców Getty Images / Mecz Śląsk - Raków cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców
Jeszcze kilka miesięcy temu nikt we Wrocławiu nie spodziewał się, że obecne rozgrywki będą wyglądały tak, jak to ma miejsce. Po 15 kolejkach PKO Ekstraklasy Śląsk jest liderem tabeli i notuje wiele świetnych występów.

Niedawno trybuny stadionu w stolicy Dolnego Śląska wypełniły się po brzegi przy okazji meczu z Legią Warszawa. Można było się zastanawiać, kiedy będzie kolejna okazja, gdy to się wydarzy. Otóż w tej kwestii wszystko jest już jasne.

Śląsk poinformował, że bilety na mecz WKS-u z Rakowem Częstochowa zostały wyprzedane. Na stadionie we Wrocławiu znowu zasiądzie komplet widzów, a co za tym idzie, znakomita atmosfera na trybunach tego dużego stadionu.

Podczas meczu z Legią Warszawa na obiekcie było niespełna 40 tysięcy widzów i takiej liczby należy się spodziewać również przy okazji starcia z mistrzem Polski. Oczywiście fani wrocławskiego zespołu będą mieli nadzieję, że ta rywalizacja zakończy się podobnie do tej z Legią.

Bowiem warto przypomnieć, że stołeczna drużyna wróciła z tamtego spotkania z czterobramkową porażką. Wtedy Śląsk wygrał 4:0, a znakomite zawody rozegrał Erik Exposito, czyli zawodnik, który również na pewno jest magnesem na kibiców na Dolnym Śląsku.

Rywalizacja WKS-u z Rakowem Częstochowa odbędzie się niedługo po przerwie na mecze reprezentacji. Ta batalia zostanie rozegrana w niedzielę, 3 grudnia, o 17:30.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: poznaliśmy bramkę roku?! Fenomenalny gol piłkarki

Czytaj też:
Napoli ma nowego trenera
Probierz: Zawsze rozstaję się w zgodzie

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×