On wciąż to ma. Zobacz gola Cristiano Ronaldo [WIDEO]

Reprezentacja Portugalii w meczu eliminacji Euro 2024 pokonała Liechtenstein 2:0, a jedną z bramek zdobył Cristiano Ronaldo. Zobacz, w jaki sposób "CR7" pokonał bramkarza rywali.

Łukasz Witczyk
gol Cristiano Ronaldo w meczu z Liechtensteinem Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: gol Cristiano Ronaldo w meczu z Liechtensteinem
Bardzo spokojnie grająca reprezentacja Portugalii pokonała na wyjeździe Liechtenstein 2:0 i odniosła dziewiąte kolejne zwycięstwo w eliminacjach Euro 2024. Portugalczycy mogli wygrać zdecydowanie wyżej, ale brakowało im skuteczności.

Pierwszy gol padł w 46. minucie. Portugalczycy ruszyli lewym skrzydłem. Diogo Jota popisał się kapitalnym podaniem do Cristiano Ronaldo, a ten potwierdził swoją wysoką formę. Przypomniał się kibicom, którzy na co dzień nie oglądają jego popisów z Arabii Saudyjskiej.

"CR7" uporał się z obrońcami Liechtensteinu i pewnym strzałem pokonał bramkarza. Nagranie tej sytuacji opublikowano na twitterowym kanale Polsatu Sport i można zobaczyć poniżej.

Był to 204. mecz w reprezentacji Portugalii i 128. gol. Cristiano Ronaldo w narodowych barwach. Tym samym Portugalczyk śrubuje swój rekord. "CR7" boisko opuścił w 67. minucie.

Dodajmy, że w tym sezonie dla Al-Nassr Portugalczyk rozegrał 17 meczów i strzelił w nich 16 goli oraz zaliczył 8 asyst.