Sukces okupiony poważnymi stratami. Warta Poznań straciła dwóch ważnych piłkarzy

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Dawid Szymonowicz (z prawej) i Kay Tejan
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Dawid Szymonowicz (z prawej) i Kay Tejan
zdjęcie autora artykułu

Remis z Legią Warszawa (2:2) to dla Warty Poznań korzystny wynik, ale został on okupiony poważnymi stratami. Przed kolejnym dużym wyzwaniem zieloni stracili dwóch istotnych zawodników.

Na stadionie przy ul. Łazienkowskiej żółte kartki otrzymali m. in. Jakub Bartkowski oraz Dawid Szymonowicz. Dla obu były to napomnienia numer cztery w obecnym sezonie PKO Ekstraklasy, co oznacza, że czeka ich przymusowa pauza w jednej kolejce.

Absencja przypadnie na najbliższe spotkanie 17. kolejki z Jagiellonią Białystok, które odbędzie się w piątek o godz. 18.00 na stadionie Respect Energy w Grodzisku Wlkp.

Na szczęście dla trenera Dawida Szulczka, Warta nie ma aktualnie tak dużych kłopotów kadrowych, jak jeszcze kilka tygodni temu i wypełnienie tych luk nie będzie nadmiernie trudne.

Poza kadrą wciąż pozostają Adam Zrelak, a także Kacper Przybyłko, którzy wracają do zdrowia po poważnych kontuzjach i na boisku pojawią się dopiero w przyszłym roku.

Wszystko wskazuje na to, że poza tymi absencjami, a także dwiema pauzami kartkowymi, więcej ubytków w składzie poznaniaków nie będzie.

ZOBACZ WIDEO: Co Polacy myślą o reprezentacji Polski i Michale Probierzu? "Oglądałem. Źle zrobiłem"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Jaki będzie wynik meczu Warta Poznań - Jagiellonia Białystok?
Wygra Warta
Padnie remis
Wygra Jagiellonia
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)