Tego jeszcze nie było. Robert Lewandowski będzie rywalizował z Evą Longorią!

Przed Robertem Lewandowskim kolejne wielkie wyzwanie. Polski napastnik mocno wchodzi w świat... padla. Polak stworzył swój zespół i niedługo będzie rywalizował z gwiazdami sportu i show biznesu. Jedną z jego rywalek będzie słynna Eva Longoria.

Piotr Koźmiński
Piotr Koźmiński
Robert Lewandowski będzie rywalizował z Evą Longorią Getty Images / Robert Lewandowski będzie rywalizował z Evą Longorią
Robert Lewandowski założył własny zespół, który wystartuje w zawodach Hexagon Cup. Team "RL9" będzie rywalizować w padlu, którego polski napastnik jest wielkim fanem.

Zawody będą się odbywać od 31 stycznia do 4 lutego w Madrycie. Na zwycięzcę będzie czekać nagroda finansowa w wysokości miliona euro.

Wcześniej wiadomo było, że swój zespół, poza Lewandowskim, będzie też miał słynny tenisista Rafael Nadal.

Teraz okazuje się, że do przedsięwzięcia dołączyły kolejne gwiazdy. Jedną z nich jest wspomniana Eva Longoria. Aktorka założyła zespół pod nazwą ElevenEleven Team USA.

Do gry wchodzi również Andy Murray, którego żadnemu fanowi sportu nie trzeba przedstawiać. Wspomniane gwiazdy będą właścicielami/zarządcami swoich drużyn. Wiadomo bowiem, że sam Lewandowski grać w padla nie może.

ZOBACZ WIDEO: Co Polacy myślą o reprezentacji Polski i Michale Probierzu? "Oglądałem. Źle zrobiłem"

W kontrakcie z Barceloną ma wpisany zakaz uprawiania niektórych sportów, w tym właśnie padla. Pewne jest jednak, że w zespole Roberta zagrają światowe gwiazdy tej dyscypliny, gracze klasyfikowani bardzo wysoko w światowym rankingu. Zapowiadają się więc duże emocje, a Polak będzie miał okazję sprawdzić się w zupełnie nowej roli dla siebie.

Piotr Koźmiński, dziennikarz WP SportoweFakty

Czy reprezentacja Polski awansuje do finałów EURO 2024?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×