Przebudzenie Michała Skórasia. Wykorzystał szansę [WIDEO]

Michał Skóraś pokazał się z dobrej strony w meczu pucharowym z Besiktasem i zaliczył dwie asysty. Jego Club Brugge zdemolował rywali (5:0).

Rafał Szymański
pierwsza asysta Skórasia Twitter / Viaplay / Na zdjęciu: pierwsza asysta Skórasia
W lidze belgijskiej były skrzydłowy Lecha Poznań nie dostaje zbyt wielu szans gry. Czwartkowe spotkanie Ligi Konferencji Europy 23-latek rozpoczął na ławce rezerwowych Club Brugge, który całkowicie zdominował gospodarzy.

Belgowie w pierwszych 45 minutach wypracowali sobie dwubramkową przewagę nad Besiktasem. Po przerwie Michał Skóraś otrzymał szansę od trenera i zastąpił na murawie Caspera Nielsena.

Wynik podwyższył Igor Thiago, a Polak zaznaczył swoją obecność na boisku w 50. minucie rywalizacji. Piłkarz Club Brugge znakomicie odnalazł się w polu karnym i wyłożył piłkę klubowemu koledze. Raphael Onyedika bez trudu skierował ją do siatki.

W ostatecznym rozrachunku przyjezdni odnieśli zwycięstwo 5:0. Skóraś przeprowadził rajd 20 minut przed upływem regulaminowego czasu i dostrzegł wbiegającego w pole karne Andreasa Skov Olsena. Po dograniu Polaka zawodnik Club Brugge ustalił wynik.

Skóraś próbuje wkupić się w łaski szkoleniowca. W spotkaniu z Besiktasem zaliczył pierwsze dwie asysty w tej edycji Ligi Konferencji Europy.