To nie jest żart. W takich warunkach rozegrano hit I ligi

Fani ostrzyli sobie zęby na wielkie widowisko w Katowicach, gdzie tamtejszy GKS rywalizował w sobotę z Arką Gdynia w ramach 17. kolejki Fortuna I ligi. Piłkarze łatwego życia jednak nie mieli.

Krzysztof Kaczmarczyk
Kadr z meczu GKS - Arka Twitter / oficjalny profil Polsatu Sport / Kadr z meczu GKS - Arka
Obfite opady śniegu nawiedziły w sobotę Górny Śląsk. Katowice, gdzie o godz. 15:00 rozpoczął się hit Fortuna I ligi, były białe.

Piłkarzom na pewno takie warunki nie pomagały w grze, a fanom w obserwowaniu tego, co dzieje się na boisku. Spotkanie finalnie zakończyło się wynikiem 1:1.

Goście objęli prowadzenie w 19. minucie za sprawą Olafa Kobackiego. Wyrównał - na nieco ponad kwadrans przed końcem spotkania - Arkadiusz Jędrych, który pewnie wykorzystał rzut karny.

W krótkim nagraniu, które pojawiło się na profilu Polsatu Sport w mediach społecznościowych, doskonale widać, jak wyglądała murawa stadionu GieKSy i jakie panowały warunki atmosferyczne.

Dodajmy, że również o godz. 15:00 rozpoczęło się spotkanie PKO Ekstraklasy w oddalonych o 30 kilometrów od Katowic Gliwicach. Tam po kwadransie spotkanie Piast - Puszcza zostało przerwane. Wcześniej odwołano też pojedynek Stali Mielec z ŁKS-em Łódź.

To już oficjalne. Wisła Kraków bez trenera!