Rewelacyjny występ reprezentanta Polski. Jego zespół wygrał 5:0

Środkowy pomocnik nie przestaje strzelać goli. Jakub Piotrowski mocno przyczynił się do zwycięstwa 5:0 Ludogorca Razgrad nad Botewem Wraca.

Rafał Szymański
Jakub Piotrowski w barwach Ludogorca Razgrad Wikimedia Commons / Biser Todorow / Jakub Piotrowski w barwach Ludogorca Razgrad
Gospodarze zorganizowali sobie trening strzelecki, choć po pierwszej odsłonie mieli tylko jednobramkową przewagę. Wynik spotkania z Botewem Wraca otworzył w 20. minucie Kwadwo Duah.

Po przerwie Ludogorec Razgrad wrzucił wyższy bieg. W 56. minucie Jakub Piotrowski przeciął tor lotu piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzałem głową znalazł drogę do siatki. Bramkarz rywali był bezradny.

W 59. minucie Piotrowski kolejny raz przypomniał o sobie. Tym razem reprezentant Polski precyzyjnie przymierzył z krawędzi pola karnego i w ten sposób zmieścił piłkę przy wewnętrznej części lewego słupka.

Po golu dorzucili jeszcze Matias Tissera i Todor Nedelew. Ludogorec rozbił Botew 5:0 w 19. kolejce ligi bułgarskiej.

Piotrowski rozgrywa sezon życia. Biorąc pod uwagę rozgrywki ligowe oraz międzynarodowe, środkowy pomocnik może pochwalić się już 12 zdobytymi bramkami.

Ludogorec Razgrad - Botew Wraca 5:0 (1:0)
1:0 - Kwadwo Duah 20'
2:0 - Jakub Piotrowski 56'
3:0 - Jakub Piotrowski 59'
4:0 - Matias Tissera 74'
5:0 - Todor Nedelew 88'

Adam Nawałka wróci na ławkę trenerską? Może objąć I-ligowca!
Hiszpan stanął w obronie Lewandowskiego. "On nie musi już tego robić"