"O rany!". Kat Rakowa doprowadził kibiców do ekstazy

W świetnej formie jest Luis Muriel. Kolumbijczyk ostatnio przyczynił się do wyeliminowania Rakowa Częstochowa z europejskich pucharów, a w poniedziałek popisał się kapitalnym golem.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Luis Muriel strzela gola w meczu Serie A Atalanta - Salernitana Twitter / Eleven Sports / Luis Muriel strzela gola w meczu Serie A Atalanta - Salernitana
To jest jego czas. Luis Muriel zaczyna dostawać więcej minut od trenera Atalanta Bergamo i odpłaca się bramkami. W poniedziałkowy wieczór kolumbijski napastnik trafił do siatki w trzecim meczu z rzędu.

US Salernitana 1919 dość niespodziewanie prowadziła z Atalantą na wyjeździe 1:0, ale tuż po przerwie do wyrównania doprowadził Muriel. 32-latek przy rzucie rożnym czekał poza polem karnym, a gdy piłka wyleciała pod jego nogi długo się nie zastanawiał. Napastnik z półwoleja huknął praktycznie w okienko bramki rywali.

"O rany! On to znowu zrobił! Ta magiczna noga" - emocjonował się jeden z komentatorów Eleven Sports, a kibice zgromadzeni Stadio Atleti Azzurri d'Italia oszaleli z radości (gola zobaczysz niżej).

Muriel dał sygnał do ataku swoim kolegom, a mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Atalanty 4:1.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Muriel był jednym z bohaterów starcia z Rakowem Częstochowa. Zdobył 2 bramki, Atalanta wygrała 4:0, a mistrz Polski nie zakwalifikował się nawet do Ligi Konferencji Europy.

-> Stanął w obronie Lewandowskiego. "To się powinno skończyć"

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)