Ronaldo nie zatrzymuje się w Al-Nassr, ale tym razem pozostał w cieniu. Fenomenalny gol [WIDEO]

Cristiano Ronaldo strzelił kolejnego gola dla Al-Nassr, a jego zespół wygrał z Al-Ettifaq 3:1 w meczu 18. kolejki Saudi Pro League. Jednak tym razem to nie Portugalczyk był bohaterem wieczoru. Show skradł mu Alex Telles, zdobywca cudownej bramki.

Tomasz Galiński
Alex Telles strzela pięknego gola Twitter / Screen / Roshn Saudi League / Na zdjęciu: Alex Telles strzela pięknego gola
W całym 2023 roku Ronaldo strzelił już 51 goli, a do tego dorzucił 16 asyst. W sezonie 2023/24 Portugalczyk ma już w dorobku 21 goli i 11 asyst.

21. gol miał miejsce w piątkowym spotkaniu z Al-Ettifaq. Ronaldo pewnie wykorzystał rzut karny w 73. minucie. Wcześniej asystował przy trafieniu Marcelo Brozovicia.

Al-Nassr wygrał 3:1 i pozostał na drugim miejscu w tabeli Saudi Pro League. Strata do prowadzącego Al-Hilal wynosi jednak aż dziesięć punktów i w tym momencie mistrzostwo kraju wydaje się bardzo mało realne.

Jednak to nie Ronaldo był na ustach wszystkich. Show skradł Alex Telles, który w końcówce pierwszej połowy popisał się fenomenalnym strzałem z woleja.

A wszystko to podziwiał z perspektywy ławki rezerwowych Steven Gerrard, dla którego pierwsze miesiące w roli trenera Al-Ettifaq nie są przesadnie udane. Drużyna zajmuje dopiero ósme miejsce w ligowej tabeli.