Arsenal stracił gola. Zobaczcie, jak zachował się Kiwior [WIDEO]

W ostatnim meczu Arsenalu w 2023 r. szansę od pierwszej minuty dostał Jakub Kiwior. Niestety Polak nie ustrzegł się błędu. Nie upilnował Raula Jimeneza z Fulham, co skutkowało utratą bramki przez "Kanonierów".

Michał Fabian
Jakub Kiwior (Arsenal) usiłuje wybić piłkę w meczu z Fulham Twitter / Viaplay / Na zdjęciu: Jakub Kiwior (Arsenal) usiłuje wybić piłkę w meczu z Fulham
Drużyny z Premier League przyzwyczaiły kibiców do tego, że grają praktycznie na okrągło. W ostatni dzień 2023 roku zaplanowano dwa pojedynki, w tym derby Londynu Fulham FC - Arsenal FC.

W wyjściowym składzie "Kanonierów" - na lewej stronie obrony - znalazł się Jakub Kiwior. Mikel Arteta zaufał reprezentantowi Polski, ale ten niestety nie ustrzegł się błędu.

W 29. minucie akcję lewą stroną przeprowadził Tom Cairney. Zagrał w pole karne do Raula Jimeneza. Kiwior mógł i powinien był przeciąć podanie. Wykonał wślizg, ale nie trafił w piłkę. Meksykanin w barwach Fulham doprowadził do wyrównania (wcześniej prowadzenie Arsenalowi dał Bukayo Saka).

Kiwiora zobaczyliśmy na boisku tylko w pierwszej połowie. Na drugą w miejsce Polaka wyszedł Takehiro Tomiyasu. Fulham zwyciężył 2:1, po bramce Bobby'ego De Cordova-Reida w 59. minucie.

Zobacz błąd Kiwiora i bramkę na 1:1

Czytaj także: Szczęsny zabrał głos po ważnej wygranej. Zażartował z kolegów Czytaj także: "Kończę rok z wdzięcznością". Lewandowski pokazał 10 zdjęć ZOBACZ WIDEO: Rzadki widok. Messi wszedł do sklepu i się zaczęło