"Babol" sezonu? Nie uwierzysz, co zrobił bramkarz [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / CT Sport / Kuriozalnego gola puścił bramkarz FK Mlada Boleslav
Facebook / CT Sport / Kuriozalnego gola puścił bramkarz FK Mlada Boleslav

Petr Mikulec miał szczęście, że to był tylko mecz kontrolny, bo jego babol miałby kolosalne znaczenie dla FK Mlada Boleslav. Aż ciężko powiedzieć, jak czeski bramkarz mógł puścić takiego gola.

W tym artykule dowiesz się o:

W lidze czeskiej mamy aktualnie przerwę w rozgrywkach - drużyny jednak powoli wracając do zajęć. Odbyły się już pierwsze mecze sparingowe.

FK Mlada Boleslav sprawdziła formę w starciu z FK Teplice. Doszło zatem do konfrontacji siódmej z dziesiątą ekipą czeskiej ekstraklasy.

Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a ekipa z Teplic doprowadziła do takiego stanu w 72. minucie po uderzeniu Petra Hronka.

Olbrzymi udział przy tym golu miał jednak bramkarz rywali. "Kuriozalny gol Petra Hronka w meczu z Mladą Boleslav" - napisano na profilu CT Sport na Facebooku.

Tam właśnie umieszczone zostało nagranie z golem Hronka. Ten w zupełnie niegroźnej sytuacji kopnął piłkę na bramkę Petra Mikulca z ok. 30 metrów. Najpewniej chciał go przelobować.

Piłkarz uderzył jednak za lekko, ale... Muklec - najpewniej przez słońce - fatalnie minął się z futbolówką, która po chwili zatrzymała się w siatce jego bramki. Koledzy z drużyny nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli i tylko złapali się za głowy.

"Bramkarz Mlada Boleslav Petr Mikulec przegrał walkę blaskiem słońca i dostał niezwykle ciekawego gola..." - opisano całą sytuację w CT Sport.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty