Polak zachwycił w Turcji. Przymierzył idealnie [WIDEO]

Na tureckich boiskach Michał Nalepa popisał się przepięknym trafieniem. W dużym stopniu Polak przyczynił się do zwycięstwa Corum nad Tuzlasporem.

Rafał Szymański
gol Nalepy YouTube / beIN SPORTS Turkiye / Na zdjęciu: gol Nalepy
W pierwszej odsłonie tej rywalizacji kibice obu drużyn nie doczekali się bramek, a mecz był wyrównany pod wieloma wzlędami. Warto zaznaczyć, że od samego początku na placu gry po stronie gospodarzy przebywał Michał Nalepa.

Jak się później okazało, polski pomocnik zapracował sobie na miano jednego z bohaterów spotkania. W 72. minucie Nalepa ustawił sobie piłkę przed polem karnym i postanowił bezpośrednio uderzyć z rzutu wolnego.

Po kapitalnym strzale w wykonaniu Nalepy, piłka przeleciała nad murem i zatrzymała się w siatce. Bramkarz nie miał w tej sytuacji absolutnie żadnych szans na skuteczną paradę.

Emocji nie brakowało w doliczonym czasie gry. W drugiej minucie dodanej przez sędziego do wyrównania doprowadził zawodnik Tuzlasporu William Togui. Pięć minut po jego trafieniu Geraldo przesądził o zwycięstwie 2:1 Corum FK w meczu drugiej ligi tureckiej.

Nalepa broni barw Corum FK od lipca zeszłego roku. W swoim 11. występie ligowym były młodzieżowy reprezentant Polski zdobył premierową bramkę.

Corum FK - Tuzlaspor Kulubu 2:1 (0:0)
1:0 - Michał Nalepa 72'
1:1 - William Togui 90+2'
2:1 - Geraldo 90+7'

Gol Michała Nalepy (od 1:25):